ihctas2013.pl

Gru 8 2015

Jakich prezentow nie dawac

Jakich prezentow nie dawac

Możemy być wdzięczni Indian do wielu leków ziołowych i naturalnych. Pau d’Arco posiada stosowano jako lek przez rdzennych mieszkańców lasów deszczowych. Pau d’Arco drzewo jest szeroko zimozielonych liści, które rośnie do wysokości 125 stóp i wytwarza fioletowe kolorowe kwiaty co stanowi to często jest nazywany „drzewo trąbka”. Rośnie dobrze w Peru i Argentynie wysoko w Andach. Można go znaleźć rosnące w nisko położonych obszarach Paragwaju i Brazylii. To wykorzystanie sięga w historii przed Inków. Pau d’arco drzewo zostało wykorzystane do łuków myśliwskich oraz jako lek. Zaobserwowano przez rdzennej że gdy drzewa żył, a nawet po jej ścięte, nigdy nie opracowano rozwój drożdży, pleśni lub grzybów.

Guarani i Topi Indianie odnoszą się do drzewa jako „tajy, co oznacza” mieć siłę i wigor „, czyli dobrego zdrowia. Medycyna Tribal osób zdarta kora na drzewie w długie paski. Następnie oddziela wewnętrzne i zewnętrzne warstwy i wykorzystywane wewnętrzna kora, aby uzdrowienie herbat. Pau d’arco ma krystaliczną tlenu zaparza się w to wewnętrzna kora, która jest bogata w żelazo, wapń, selen, witaminy a, B i C. złożonego magnezu, potasu i sodu. te Pau d’arco składniki odżywcze aby nadać mu działanie przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe, przeciwgrzybicze i który stymuluje układ odpornościowy i walczy z chorobą. Rdzenni mieszkańcy Ameryki Południowej używali pau d’arco w leczeniu malarii, niedokrwistość, zapalenie jelita grubego, problemy z oddychaniem, kaszel, przeziębienia, grypa, infekcje grzybicze, gorączka, zapalenie stawów i reumatyzm, słabe krążenie, irruptions skóry i choroby przenoszone drogą płciową.

Jakich prezentow nie dawac

Lapachol, który jest fotochemiczny jest obecna w wewnętrznym kory Pau d’Arco drzew udokumentowano jako skuteczny lek naturalnego do stosowania w leczeniu nowotworów i ropnie.
http://bratbud.szczecin.pl
– autor artykułu

Written by ihctas2013.pl


Dodaj komentarz