Inhalator pneumatyczno-tłokowy NOVAMA WHITE N BY MEDEL

Inhalator pneumatyczno-tłokowy Novama White N by Medel to wydajne urządzenie dla całej rodziny. Dostępny w zestawie z kompresorem, wydajnym nebulizatorem i akcesoriami z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym domu.

Z użyciem inhalatora Novama White N możemy z powodzeniem dokonywać długotrwałej nebulizacji. Dzięki niej dostarczamy substancji leczniczych do układu oddechowego w formie pary, roztworów lub aerozoli leków. Pomaga to odkrztusić wydzielinę i działa przeciwzapalnie. Uniwersalny inhalator Novama White N by Mndel wspomaga leczenie takich przypadłości jak zapalenie oskrzeli, zapalenie krtani, astma, katar, kaszel, problemy z zatokami lub nawet zapalenie płuc.

Inhalator Novama White N by Medel to urządzenie idealnie dostosowane do anatomii naszego układu oddechowego. Ta natomiast sprawia, że nie możemy dostarczać do niego substancji, których średnica przekracza 5 µm. Dzięki temu, że urządzenie umożliwia wytworzenie odpowiedniego nośnika dla substancji leczniczych o wielkości 3,16 mikrona, pozwala ono dotrzeć z lekarstwem do miejsc, które wymagają użycia o wiele mniejszych cząsteczek substancji. Mowa tu między innymi o pęcherzykach płucnych, drzewie oskrzelowym, czy zatokach obocznych nosa.

Możliwość dotarcia do wszystkich części układu oddechowego sprawia, że inhalator pneumatyczno-tłokowy Novama White N by Medel to uniwersalne i niezwykle funkcjonalne urządzenie, które doskonale nadaje się do używania zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Opinie o nim mówią same za siebie – to wyjątkowo skuteczny i uniwersalny nebulizator, który warto mieć w wyposażeniu swojej apteczki, nie tylko w przypadku przewlekłej choroby układu oddechowego.

Proponowany nebulizator to nie tylko doskonały stosunek ceny do jakości, ale także kompletny zestaw wszystkich elementów potrzebnych do nebulizacji. W skład zestawu wchodzi kompresor, nebulizator, przewód powietrzny, ustnik, zapasowe filtry oraz maska dla dorosłych i maska dla dzieci