Inhalator do nebulizacji dzieci z dożywotnią gwarancją NOVAMA NELLA BY FLAEM

Inhalator Novama Nella by Flaem stworzony został zgodnie z najnowszymi trendami technologicznymi. Przeszedł wszystkie niezbędne testy, dzięki czemu został z powodzeniem wdrożony na rynek. Jest w stu procentach zgodny zarówno z normami europejskimi, jak i polskimi. Przeznaczony jest dla dzieci, które mają problemy zdrowotne z drogami oddechowymi.

Posiada on dwa tryby prędkości, których główna różnica polega na wielkości cząsteczek dostarczanych do dróg oddechowych – w trybie normalnym mają one rozmiar 3,34 mikrona, natomiast w trybie high-speed 3,67 mikrona.

Ochrona przed wylewaniem się leku

Produkt Novama Nella by Flaem to inhalator do nebulizacji dzieci, który posiada specjalistyczną ochronę przed wylaniem się używanego leku. Dzięki temu rodzice mają stuprocentową pewność, iż lek dotrze do dróg oddechowych i sprawi, że zostaną one wyleczone, a mali pacjenci nie będą mieć żadnych problemów z prawidłowym oddychaniem. Do urządzenia dodano kolorowe obudowy, dzięki którym jest bardzo przyjazne dla dziecka. Inhalator cechuje się wysoką jakością wykonania, do jego konstrukcji użyto starannie dobranych komponentów o wyjątkowej trwałości.

Inhalator charakteryzuje się kilkoma zaletami:

  • możliwość pracy ciągłej,

  • możliwość przeprowadzenia nebulizacji soli fizjologicznej,

  • obecność bardzo wydajnego silnika.

Dzieci, które będą korzystać z inhalatora, mogą zrobić to w bardzo komfortowy sposób, a to głównie za sprawą maseczek z miękką obudową. Z racji tego opinie rodziców na temat tego produktu są bardzo pozytywne.

Bardzo długa żywotność i skuteczne leczenie

Produkt przekonuje do siebie rodziców tym, że ma bardzo długą żywotność. Co za tym idzie, rodzice nie muszą obawiać się o to, że inhalator przestanie działać po kilku tygodniach użytkowania. Urządzenie można łatwo umyć i zdezynfekować, dzięki czemu będzie gotowe do ponownego użytku. Zapewnia bardzo wysoką skuteczność leczenia, dopasowując zastosowaną terapię do dolegliwości dziecka.

Do zalet można zaliczyć również to, że dzięki obecności specjalnego elementu ochronnego jest to najlepszy wybór dla bardzo ruchliwych dzieci.